Välkommen till

 

Ledfyren

 

Ett ljus i mörkret - en ledstjärna

Ledfyren

 

 

 

 

 

 

Medlemmar »

 

Medlemmar i Ledfyren föreslås och väljs in av befintliga medlemmar

 

Medlemmar

Företag

Mailadress

Mobiltelefon

Håkan Belvén

IBM

hakan.belven@se.ibm.com

070-

7931672

Bo Fellström

Guide

bo.fellstrom@swipnet.se

070-

2622500

Åsa Eschricht Jonsson

Subteni

asa.eschricht-jonsson@hotmail.se

070-

732 48 71

George Gombas

Ariade AB

george.gombas@ariade.se

070-

9817050

Carina Hedman

Visma

carina_hedman@hotmail.com

070-

6770312

Björn H Jonsson

Tysk-Svenska Handelskammaren 

bjorn.h.jonsson@telia.com

073-

3508855

Helena Lindström

Siemens Industry Software AB

Helena.lindstrom@siemens.com

070-

915 15 32

Peter Stenberg

Segus AB

peter.stenberg@segus.se

070-

9380422

Ulf Ringblom

Ringblom Consulting

u.ringblom@telia.com

070-

8261737

Mikael Skoglund

Forex Bank

m.sk@telia.com

073-

0430202

Michael Wallér

Talent Management Gr

michael.waller@talentmanagementgroup.se

070-

8800540

Martin Henningsson

 

martin.henningsson@gmail.com

070-

3463075

Martin Staszak

Renault

martin.staszak@renault.com

076- 1199259

Gabriel Yttermalm

Atea

gabriel.yttermalm@atea.se    

070-

911 64 72

 

www.ledfyren.se © 2009 • Privacy Policy • Terms Of Use